Plastová přepravka – pomoc, která nevyjde z módy

Určitě už jste se nejednou ocitli v situaci, kdy vám dvě ruce byly zkrátka málo. Drobné předměty v množství větším než malém bylo nutné přenést z bodu A do bodu B. Jak to ale udělat rychle a efektivně? Co do již zmiňovaných dvou rukou, aby byla mise dovedena do zdárného konce? Naštěstí je to problém, se kterým se lidstvo střetává od nepaměti a vynalézavý člověk by se radši strhnul, než by šel dvakrát a tak vymyslel přepravku. A jakou? Nejlépe plastovou, protože je to havně plastová přepravka, která hraje zásadní roli v potravinářském průmyslu. Nejen, že je vyráběna v různých barevných, tvarových a rozměrových provedení, ale díky tomu, že se pyšní ATESTem pro přepravu potravinářských výrobků, stává se z ní jedinečný pomocník v masném a pekárenském průmyslu či v zemědělství.

Širokého využití a nezanedbatelné pole působnosti ale plastové přepravky najdou i v jiných odvětvích nebo v domácnostech, kde se stanou věrným pomocníkem při přenosu nákupů, stěhování nebo úklidu.

Přepravky jsou sice pevné, ale velmi lehké a manipulace s nimi je proto velmi snadná. Jejich nespornou výhodou je možnost jejich stohování, tedy skládání na sebe – přepravky do sebe bez problémů zapadají a šetří tak místo ve skladu, v prodejně nebo ve spíži.

Mezi uživateli je velmi oblíbený rozměr 600*400 milimetrů, přičemž různá výška a struktura přepravky zajišťuje její účelové využití. Přepravky jsou vyráběny buď s plnou stěnou nebo kulatými otvory po stranách. Plné stěny přepravek jsou vhodné především tam, kde je v nich převáženo nebo skladováno maso. Přepravky s otvory jsou nejčastěji využívány pro přepravu pečiva.

Přepravka na maso

Přepravka na maso

Ani ovoce a zelenina nepřijdou co se týče přepravek zkrátka, pro ně existuje speciální přepravková varianta se čtyřmi odnosnými otvory. Pro účely stěhování jsou nabízeny přepravky o rozměrech 600*400*400 milimetrů, které perfektně plní svůj účel – jsou lehké, skladné a velikostně univerzální, takže bez problémů pojmou jakýkoliv obsah.

Komentáře nejsou povoleny.