Reklamní stánek vytvořený z přepravek na lahve

Ke konci roku 2012 proběhl v Mexico City veletrh Expo CIHAC, který je největším veletrhem architektury a stavebnictví v Latinské Americe. Na něm designéři z BNKR Arquitectura předvedli krásnou ukázku toho, jak se dají použít přepravky na lahve tak, aby působili esteticky. Použili je k vytvoření designového interiéru, konkrétně k vytvoření originiálního reklamního stánku. Použity byly výhradně plastové přepravky na lahve od firmy Coca Cola.

Stánek z přepravek na lahve

Stánek z přepravek na lahve

Stavba i zbourání příček z přepravek zabralo designérům jen několik desítek minut. Skládání přepravek probíhalo podobně jako u stavebnic, přičemž při tvorbě stěn designéři zvolili vlnité tvary s výškou až 5 metrů. Celý prostor byl funkčně rozdělen, takže zde byl jak prostor pro prezentaci firmy, tak i útulný prostor pro posezení kavárenských hostů. Po zbourání stánku se navíc přepravky dají znovu použít k původnímu účelu.

Stánek z přepravek na lahve

Stánek z přepravek na lahve

Stánek nakonec učinil radost všem. Prezentující firma ušetřila náklady za pořízení stánku, návštěvníci měli možnost si prohlédnout designový stánek šetrný k životnímu prostředí a designéři mohli mít radost z toho, že za pomocí plastových přepravek vytvořili velice poutavý stánek.

Stánek z přepravek na lahve

Stánek z přepravek na lahve

Zdroj: http://www.archdaily.com

Komentáře nejsou povoleny.