Ukládací bedny a multiboxy

 

Ukládací plastové boxy jsou využívané často v nejrůznějších odvětvích. Slouží především k přehlednému uložení nejrůznějších předmětů, nejčastěji drobných součástek a náhradních dílů. Bedny jsou vyrobeny ze 100% polypropylenu různých barev, které přispívají rychlejší orientaci v uskladněných zásobách. Tento pevný a odolný materiál odolává teplotám v rozsahu od -20°C do + 90°C. Stejně jako Euro přepravky odolávají olejům, emulzím a slabším kyselinám. Pro dokonalý přehled disponují prakticky všechny ukládací bedny držákem pro umístění štítku s popisem. Držák je z vrchní strany otevřený, takže je velice jednoduché do něj štítek zasunout, nebo jej v případě potřeby vyměnit.

Ukládací plastové bedny jsou nabízeny nejčastěji s otevřenou vrchní částí a zkoseným čelem. To je veliká výhoda těchto přepravek, protože máte neustálý přístup ke všemu zboží i ve chvíli, kdy skladujete vše v bednách naskládaných na sebe. Nemusíte pokaždé přeskládávat jednotlivé bedny, takže kromě spousty ušetřeného času šetříte také svá záda. Možnost stohování zkosených ukládacích beden má samozřejmě výhodu i v úspoře prostoru.

Nosnost plastových ukládacích beden se u běžně prodávaných typů pohybuje podle rozměrů od 1 kg až po 40 kg. Jsou tedy vhodné i pro skladování a manipulaci s těžšími předměty, kterými mohou být např. kovové součástky, šroubky apod.

Bedny na ukládání drobnějších předmětů jsou na trhu také v podobě tzv. multiboxů. Ty jsou taktéž stohovatelné, jejich stěny jsou svisle vyztužené. Pro snadnější manipulaci je na každé ze čtyř stran úchyt.

Komentáře nejsou povoleny.