Vozíky na přepravky ulehčí manipulaci

Používáte plastové přepravky? Jestliže musíte častěji manipulovat s plastovými přepravkami, které nejsou nejlehčí, vyplatí se vám koupit vozíky na přepravky. Tyto vozíky vám velmi ulehčí práci, nemusíte si nezdravě namáhat záda a práce vám půjde rychleji od ruky. Můžete si vybrat z několika variant.

2 nebo 4 otočná kolečka

Máte na výběr z několika typů podvozků pro přepravky. Některé vozíky mají dvě pevná a dvě otočná kolečka, jiné zase všechna čtyři kolečka otočná. Většina podvozků pro přepravky má klasické rozměry přesně pro normu přepravky, tedy 60 x 40 cm. Prodávají se i větší vozíky o rozměrech 80 x 60 cm. Tyto praktické podvozky pod přepravky se prodávají v nejrůznějším barevném provedení a vyplatí se nakoupit hned více kusů.

Vozík na přepravky

Vozík na přepravky

Nosnost až půl tuny

Vozíky se používají pro jednoduché přesuny plných i prázdných přepravek. Menší vozíky mají nosnost 250 kg, větší vozíky pak 500 kg. Využijete je ve skladech a ve všech prostorech s rovným povrchem. Kolečka jsou přizpůsobena jízdě po asfaltu a obecně rovné ploše. Zaručují dostatečnou stabilitu při přejezdu. Samozřejmě můžete na vozík přepravky stohovat až do výše, která vám vyhovuje a kterou vozík uveze.

Specializovaný e-shop

Kromě těchto podvozků pod přepravky nakoupíte v internetovém obchodě www.obalove-materialy.cz nejen obalové materiály, ale také pomůcky ke stěhování, kancelářské potřeby, obálky, palety, plastové sudy a kanystry, samotné přepravky (různé typy) či kancelářskou techniku. Při nákupu více kusů podvozků máte nárok na množstevní slevu, případně i dopravu po Praze zdarma.

Komentáře nejsou povoleny.