Plastové krabice se zkoseným čelem

Plastové krabice spíše menších rozměrů, které mají zkosené čelo, se používají v kancelářích, dílnách i v obchodech. Tyto krabice se začaly vyrábět pro skladování menších předmětů, jako jsou matičky, šroubky, hřebíky, drobné elektroinstalační součástky a vlastně vše, co se v dílně používá. V různých barvách můžete plastové krabice se zkoseným čelem nakoupit například v internetovém obchodě na www.obalove-materialy.cz v sekci Plastové obaly.

Na co je zkosené čelo

Specialita těchto krabic je jejich zkosené čelo. Díky zkosenému čelu máte do každé krabice dobrý přístup, i když krabice naskládáte na sebe. Toto stohování patří k další výhodě těchto krabic. Krabice tak nemusíte přeskládávat, ale dostanete se do nich právě přes zkosené čelo. Všechny krabice jsou vybaveny držákem pro umístění štítku s označením, co se v které bedně nachází. S těmito ukládacími bednami se setkáte v obchodech s elektrosoučástkami, v každém železářství, v trafikách i všude tam, kde se prodávají drobné součástky.

Zkosená bedna

Vlastnosti krabic

Jak už bylo napsáno, v e-shopu www.obalove-materialy.cz si můžete vybrat plastové krabice se zkoseným čelem v několika různých velikostech a také v různých barvách. Krabice jsou stohovatelné (stejné velikosti), mají nosnost cca 10 kg, jsou pevné a při nákupu většího množství krabic máte automaticky nárok na množstevní slevu.

Kromě těchto speciálních plastových krabic si samozřejmě v uvedeném e-shopu můžete koupit klasické plastové přepravky různých rozměrů, přepravky s plným dnem, cukrářské přepravky, ale i skládací přepravky, europřepravky nebo praktické vozíky na přepravky. Vyberte si, jednoduše objednejte a obratem vám přijde zásilka krabic, přepravek a dalších obalových materiálů a stěhovacích pomůcek až k vám domů.